top logo 2

Chcete vědět o všech novinkách jako první?


PRODEJNÍ VÝSTAVA RYBÁŘSKÝCH POTŘEB

podzim 2017

VÝSTAVIŠTĚ PRAHA - HOLEŠOVICE(Křížíkovy pavilony)

slide slide slide

Pro partnery

MISS ČESKO-SLOVENSKÁ RYBÁŘKA, to je nová značka, postavená na jednom z nejkrásnějších hobby – sportovním rybolovu. Pro statisíce lidí je sportovní rybolov vášní a životní výzvou, která přináší pocit seberealizace. Sportovní rybolov již není doménou pouze mužů, stále častěji u vod vídáme zástupkyně něžného pohlaví.  

 

MISS ČESKO-SLOVENSKÁ RYBÁŘKA přináší atraktivní nabídku komerčním partnerům s podporou silných obchodních a mediálních partnerů, garantujících intenzivní publicitu. Přináší výrazné zviditelnění a posílení obchodní značky partnera u rybářské komunity, která v České a Slovenské republice čítá okolo pět set tisíc osob.

 

MISS ČESKO-SLOVENSKÁ RYBÁŘKA nabízí rozvinutí dlouhodobé spolupráce s obchodními partnery. Nabízí svým partnerům profesionální a komplexní péči při budování spojení značky partnera se značkou soutěže. Umožňuje využití propojení se soutěží v dlouhodobých marketingových plánech partnerů včetně případného marketingového využití vítězek soutěže.

 

MISS ČESKO-SLOVENSKÁ RYBÁŘKA propojuje obchod, zábavu, média a svět sportovního rybolovu. Je tak ideální platformou pro oficiální i neformální setkávání s obchodními a mediálními partnery a s početnou rybářskou komunitou.

PRO VYSTAVOVATELESOUTĚŽ - JSEM ČS RYBÁŘ

PRO NÁVŠTĚVNÍKY
OSTATNÍ

MISS Česko-Slovenská Rybářka 2016

© 2014 - 2018 Česká rybářská akademie s.r.o.